tree tops

Jaunumi

IT Observer 2011.gada 18.jūlijā Novero.LV pētnieciskā projekta ietvaros Rīgā, Latvijā darbu uzsākusi jauna "IT Observer" globālās pozicionēšanas sistēmas pastāvīgās novērošanas stacija.

"Jaunā GPS stacija Rīgā reālajā laikā uzkrās satelītu raidītos signālus, būtiski uzlabojot iesāktā kosmiskās ģeodēzijas navigācijas pētnieciskā eksperimenta kvalitāti" - stāsta projekta vadītājs Kārlis Bērziņš. "To spēj nodrošināt jaunā instalētā 1575 MHz radioviļņu frekvencei optimizētā antena, kas uztver standarta GPS signālus, tādus pašus kā ikdienas navigācijas iekārtu lietotāju iekārtas, piemēram automašīnu navigācijas sistēmas, ar GPS uztvērēju aprīkotie mobilie tālruņi u.tml." - viņš paskaidro - "kā arī ļoti būtiska ir uztverošā iekārta, kas nepārtraukti pārrēķina uztverto informāciju lietotājiem noderīgā navigācijas datu formāta standartā. Visi saņemtie dati tiek uzkrāti datu serverī tālākai apstrādei."

Iegūstot stabilitāti un uzkrājot pietiekamu datu statistiku, jaunā pastāvīgās novērošanas stacija, spēs Rīgas reģionā uzlabot NOVERO.lv lietotāju reālā laika pozicionēšanas datu kvalitāti. Sākotnējais projekta pētnieciskais uzdevums ir GPS ģeodēziskā punkta (ITOLV1) novērošana.

Uzņēmums IT Observer visiem saviem klientiem visā pasaulē spēj nodrošina augstas kvalitātes kosmisko tehnoloģiju pozicionēšanas servisus. Uzņēmuma mērķis ir padarīt šīs tehnoloģijas izmaksu ziņā pieejamas plašam ikdienas patērētāju lokam. Izvēlētā stratēģija, kas balstīta uz tehnoloģijas optimizācijas risinājumiem, nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumu nodrošināšanu par zemām cenām. Ikviens, bez īpašām papildus saistībām, par to var pārliecināties pats, bez maksas reģistrējoties un izmantojot portāla NOVERO.lv bezmaksas iespējas, kā arī kļūstot par pilnvērtīgu pēc nepieciešamības īstermiņa vai ilgtermiņa maksas pakalpojumu lietotāju.